Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lilinčina vizitka

19. 8. 2007
Jméno: Lili
Místo koupení: zverimex v Hostivaři
Datum koupení: 5.5. 2007
Věk: asi čtyři měsíce
Druh srsti: rozetka
Zbarvení: hnědo-bílá
Nejoblíbenější jídlo: asi všechno :D
Foto: klik

Obrazek 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Lucku x)

(morčochováč, 18. 4. 2008 22:20)

Vůůůůbec nemáááš za co xD...Jůůů, moooc díky za pochvalu stráneček. Lilinku jsem koupila ve "Petku" v Praze Hostivaři. Vždycky když tam jdu, mají tam krásná morčátka, je to můj nejoblíbenější zverimex...Tak doufám, že seženeš tvoje morčátko a papá.

Re: morčochováč

(Lucka x), 26. 10. 2007 18:30)

Moooc díky za rady :-) jo a jinak máš super stránky. A kde jsi Lilinku pořídila ?

RE. PORADÍŠ?

(morčochováč, 26. 10. 2007 16:31)

Ahojkyyyy Lucko,
hned na začátek bych Ti chtěla poděkovat za pochvalu Lilinky. Jojo, má hebkou srst. Fřive jsem si myslela, že rozetky mají chlupy jako "dráty" - tuhé odstávající a škrábající :D Není to pravda. Segra tvrdí, že má místo srsti vatu :D :D :D
Povahu? Je to takovej cvoook ( ale nejsem si jistá, jestli to "nechytla ode mně). Má strašně ráda běhání a nerada ustupuje Kikince... Náladová? Toho jsem si nevšimla, takže asi néé :D

Héleee...to je těžky, rozhonout se mezi klukem a holkou..Já si myslím, že rozdíli povah nejsou tak patrné. Někde jsem četla, že sameček je čipernější oproti samičce...Podle mě to není pravidlem, jestli chápeš co tím chci říct. Pokud chceš morčátka chovat po dvou a více jsou lepší samičky. Ale pokud chceš mít je jedno morčátko je opravdu jedno co zvolíš. Je to na tobě..

PORADÍŠ ?

(Lucka x), 24. 10. 2007 14:36)

Ahoj, máš krásnou rozetku, taky bych si přála mít rozetku ! Jaká je ? Má hebkou srst ? A jakou má Lili povahu ? (slyšela jsem, že jsou holky náladový, je taková i Lili ?) A myslíš, že je lepší kluk nebo holka ?