Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úmorné shánění

6. 5. 2007

:Proč si nekoupit morčátko? Celé nadšené jsme se dopoledne vydaly na nákupy. Andy chtěla rozetku a já hladkosrsté, obě jsme chtěly samičky. Jaké bylo naše překvapení, když ve všech obchodech měli jenom samečky. Z dlouhého courání se v Praze po obchodech jsme si tedy odnesly jenom balík sena. Bezva, no...
Pak mi Andy napsala a po krátké domluvě se jelo autem zkusit to znovu, ale jinam. v prvním obchodě jim zbýval poslední sameček, takže nic, ale když jsme už v podstatě bez naděje vstoupily do posledního pet-centra, viděly jsme asi tak 10 morčátek. Přesně 2 z nich byly samičky, jedna rozetová a jedna hladká. Jaké to štěstí, co? Bez váhání, i přes poměrně vyokou cenu, jsme si morčátka koupily. Rozetka obdržela jméno Lili a hladká Pigi. Jak se morčátku daří u Andy, to může napsat sama, ale moje morčátko je trošku problém. Je mu teprve měsíc, hned se nechá drbat a všechno, je poměrně žravé, ale... Mám doma samečka. Nemůžu tu malinkou kuličku ke Kokáčovi dát, protože to je kanec :D Hned se chce pářit, a to se může až v 8 týdnech věku samičky... Měsíc si teda počkám, než je spolu vůbec budu moct pustit spolu běhat :( Ale to se vydrží a snad budou hezká mláďátka ;) Brzo nováčky nafotíme a šoupneme sem fotky :)

* Malá Lilinka se má dobře. Je to taková malá pěkné hnědo - bílá rozeťačka. Je to velký jedlík - chutná jí veškerá zelenina, zrní, chléb...no prostě všechno :))


Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

moc pěkná

(kačka, 2. 8. 2012 17:59)

morčátko je moc hezké.
Já měla stejné,ale byl to sameček.
Jmenoval se Toník.

no že jo....

(morčochováč, 25. 9. 2007 19:26)

No, že jo....to fotila Gába :))

Ta je hezká

(Morčice a morčáci, 22. 9. 2007 9:07)

Jujky, ta fotečka je roztomilá. Moc hezká