Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ještě jsme neumřely....zatím xD

27. 1. 2009
Taaaak se vám po dlouhý době s Gábou hlásíme. Snad jste za tu dobu ještě nezapomněli, kdo jsme :D Naše morčata se maj dobře, žádná velká změna, jen nám docela ztloustly ( hlavně Gábince :D:D:D)

Gába říkala, že vám mám napsat něco dojemnýho, tak já tu zkusím :D Za ten rok ( možná dýl ), co jsme sem nenapsaly se toho stalo šíleně moc. Hlavně to, že chodíme na gympl ( každá na jinej ) a už se tak často nevidíme, jen v autobuse. Ale to se časem změní, plánujeme velkou párty století :D:D:D.

Myslím, že na gymplech se máme celkem v pohodě. Gába "studuje" na francouzském, já na italském. Nový lidi, nový ztřeštěný nápady, nový profesoři...Dalo by se říct, že novej život. A snad mnohem lepší, než ten předtím.

Ehm..a teď naše aktuální fotky, aby jsme viděly, že tu ztřeštěnost fakt bereme doslovně :D

Obrazek

Obrazek

Zdraví vás Andy s mdrou hlavou a Gába v brejlích :D:D:D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pongy chief blood pressure symptoms

(Aintuiskindurl, 8. 10. 2018 6:27)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-tadalafil-10mg-prix/

Blood Apply pressure on Readings Explained

(ASnapharia, 29. 7. 2018 2:43)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-pas-cher-nantes/

Nechceš spřátelit ???

(Vendy.ˇ, 19. 4. 2009 16:08)

Ahojky,mám taky estránky o morčatech a ráda bych spřátelila...no a stránka je:
http://morcatko-bobes.estranky.cz/