Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlasujte v soutěži o nejlepší vtip

16. 11. 2007
1. soutěžící Barbuša a Bobík:
*Víte proč okurka sežrala morčátko?
* Protože to byla HADovka :D

2. soutěžící Verča Králová
Jde morče pro salát do krámu a povídá : ,,Já bych prosilo 3 lupena salátu ." a prodavačka se otočí a povídá : ,,Lidi snad nežerou morčata , nebo je tu zwerimex ? "

3. soutěžící Janeííísek
Jde morčátko po podlaze neuklizeného dětského pokoje a vylije na sebe tuš. Je tedy celé černé. Jde dál a vylije na sebe modrou barvu, která nejde vyprat. Ale pokračuje v cestě, až ho najdou děti. Morče se jim strašně líbí a hned je ukazují mamince. Maminka řekne:,,Ale necháme si je, snad to z něj sleze." A tak mají děti modré morče. Asi po půl roce najdou děti místo obrovské chlupaté koule růžovou količku. Ukážou ji mamince a řeknou, že mají mladé. Maminka jim ale jen řekne: ,,V klidu děti, to jenom vylínolo to staré...!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: soutěžící č 4

(morčochováč, 19. 1. 2008 12:17)

Ták to je úžasnej vtip :D :D :D Ten mě fakt pobavil, škoda, že ses nepřihlásil/a dřív...Vážně povedené :D

soutěžící č 4

(harfa 10, 7. 1. 2008 13:30)

jde morčátko po ulici a ztratí maminku najde ho pan policajt a odvede ho na policejnístanici pan policajt odejde a musí ho hlídat druhý pan policajt a čeká až si pro něho příde maminka.morčátko po chvilku začne plakat pan policajt se zeptá morčátko co potřebuješ chce se mi jít na wc.Pan policajt odvede na wc morčátko začne plakat pan policajt se zeptá co je ti morčátko odpoví maminka mi když čurám mi zpívá.PAN policajt začne spívat morčátko začne brečet proč řveš tuhle ne,tu mi zpívá maminka když kakám.

.......................

(Janeisek, 30. 12. 2007 12:01)

já ti tu výhru přeju, mě se ten tvůj vtip taky moc líbí =)