Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkrášlovaní

28. 4. 2007

Jednou se u nás ve škole pořádala výstava hlodavců. V té době byla Bětka ještě malá a já jsem se rozhodla, že udělám cokoliv pro to, aby vyhrála..

Kopřivy
Kopřivy jsou zdravé a hlavně dobré na srst. Ze začátku jsem tomu nechtěla moc věřit, ale řekla jsem si že za to nic nedám a zksuila jsem je. Dávala jsem Větce kopřivové seno i kopřivy čerstvé. A opravdu její srst byla po nějaké delší době znatelně lesklejší..Zkuste to :-)

Česání a koupání
Začala jsem Bětku česat denně dětským kartáčem na vlasy a obyčejným hřebínkem na vlasy. Bětce se to líbilo a prospělo to její srsti. Vykoupala jsem jí asi týden před výstavou.

Pohyb
Ikdyž měla Bětka postavu dobrou, nechávala jsem jí běhat déle než kdy jindy :-)

*Nakonec Bětka výstavu opravdu vyhrála. Nemůžu zaručit, že to bylo jen kvůli těmto zkrášlovacím tipům. Myslím, že to bylo hlavně tím jaká Bětka byla :-) Ale za vyzkoušení rozhodně nic nedáte. Doporučuji hlavně kopřivy

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kopřivy

(MaMorče, 31. 12. 2014 9:51)

Nemůžou se o ně popálit,že ne?

Kopřivy jsou nej

(Morčice morčáci, 17. 8. 2007 20:07)

Ty kopřivy jsou vážně dovrý. Už jsem je dělala hned jak se Betynka k nám nastěhovala. Je to jedno z jejich nejoblíbenějších pamlsků. Vždycky večer si k nim lehnu a oni hned koukají z klece ven na mě a čichají, když už otevřu tu zatracenou krabici a dám jim pár lístků kopřiv =)

pro andy

(morčochováč, 3. 5. 2007 16:17)

Určitě zkus :). Já taky češu morčí a funguje to a hlavně se jim to moc líbí

fajn tipy

(andy, 3. 5. 2007 14:20)

fajn tipy:-) rozhodně vyzkouším:-)! Hlavně ty kopřivy:-)To česání už dělám a funguje to:-)